Sorucevapla.com
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Orjinal Red Pepper Biber Hapı Nasıl Anlaşılır?
13 Mayıs 2011 misafir sordu

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap

Son dönemlerde Red Pepper ürününün birçok sahtesi oluşturulmuştur. Bu sahte Red Pepper üreticileri ve satıcıları ile mücadelemiz sürerken siz müşterilerimizin sahte ürünlere kurban gitmemesi için bir takım güvenlik önlemleri getirdik.

Red Pepperın etkisi gerçek olmasından dolayı kaçak yolla çinden gelen ürünler ve Türkiyedeki sahte üreticiler aynı zamanda bazı satıcılar Red Pepper markasını kullanarak satış yapmaktadırlar.

Red Pepper ürünü ve markası sadece Ashill Dış Ticarete aittir. Bu korsan ürünlerden kullanmamanız önemle uyarılır! Bu ürünleri kullanım sonucu doğabilecek sağlık sorunlarından firmamız sorumlu değildir.
Sağlık şakaya gelmez, Lütfen, Sahte ürünlere dikkat ediniz.


16 Aralık 2009 tarihi itibariyle, Satın alacağınız tüm Red Pepperlarin üzerinde orjinalliğinin bir göstergesi olarak barkod numarası bulunması zorunludur.


Sağlık şakaya gelmez, Lütfen, Sahte ürünlere dikkat ediniz.


16 Aralık 2009 tarihi itibariyle, Satın alacağınız tüm Red Pepperlarin üzerinde aşağıda gösterildiği gibi orjinalliğinin bir göstergesi olarak barkod numarası bulunması zorunludur.

Barkod dörtgen şeklinde ve ışıkta renk değiştiren Ashill Hologramlıdır.
Barkod çıkarılmaya çalışılırsa parçalanmakta ve orjinalliğini kaybetmektedir.
Red Pepperın içerisindeki ilaç saydam kapsül içerisinde olmalıdır.

Kutunun üzerinde ürünün orjinalliğini kontrol etmeniz için dikdörtgen bir hologram numarası vardır. Bu hologram numarasını ile ürününüzü kontrol ederek sahte olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

25 Mayıs 2013 misafir cevapladı
15 Ocak 2014 soru seçti
0 beğenilme 0 beğenilmeme

Biber hapını sipariş verdiğinizde kutunun üzerinde çince yazılar mutlaka olmalı birincisi bu ikincisi aliminyun folyo içeisindeki biber hapı kapsül rengi mutlaka bunu özellikle belirtiyoruz TURUNCU VE AÇIK KAHVE ,KAPSUL OLMASINA DİKKAT EDİN.eğer bu renkte değilse ürün sahtedir. aldığınız firmaya derhal iade edebilirsiniz.kutu üzerinde bikini bayan resimbiber hapı ,turkiyede 5 yıldır satılan ve insanların gönlünde taht kuran meksika biber hapı dediğimiz yada acı biber hapı,da diye biliriz. son zamanlarda bazı biber hapı satan web siteleri meksika biber hapı adı altında sahte ürün satmaktadırlar.ürünü sipariş verdiğinizde ürün aldığınız sitenin adını mutlaka not edin,yada telefon numarasını kaydedin.farklı bir ürün geldiğinde en azından arama şansınız olcaktır yada kargo poşetini atmayın gönderen firmaın adı mutlaka yazacaktır. olmasına dikkat edin.

13 Mayıs 2011 özdal Solmaz (1,879 puan) cevapladı

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
16 Mart 2012 Neden kategorisinde soru (12,045 puan) sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
Soru Cevap Sitesine hoş geldiniz. Sitemizde üyeler soruyor ve yine üyeler cevaplıyor. Tamamen ücretsiz üyelik oluşturarak bilmediğiniz yada kafanıza takılan konuları sorun üyelerimizden bu konu yada konularla ilgili bilgisi olan(lar) cevaplasın. Paylaşıma dayalı sistem umarız işinize yarar.

4,559 soru

2,870 cevap

371 yorum

11,934 üye

4,559 soru
2,870 cevap
371 yorum
11,934 üye